Virkailijat

 

Auli Kangas

Aluesihteeri
RS, Regional Secretary

  • Yhdistyksen kokoukset
  • Taloushallinto

Oulun Nuorkauppakamari
BusinessOulu, markkinoinnin asiantuntija (perhevapaalla)
auli.kangas@jci.fi
050 588 7755

Jani Sormunen

Aluemarkkinointipäällikkö
R-BUS, Regional Business Manager

Kuopion Nuorkauppakamari
Kuopion Seikkailukeskus Oy, toimitusjohtaja CEO
jani.sormunen@jci.fi

040 740 8001

Jenni Isoviita-Parikka

Aluepalkintopäällikkö
R-AWARDS, Regional Award Manager

Kiteen Nuorkauppakamari
Päiväkodinjohtaja, Tohmajärven kunta
jenni.isoviita@gmail.com

Paula Pihlajamaa

Aluepäällikkö, Tuottava Idea
Regional Project Leader in Productive Idea

www.tuottavaidea.fi

Oulun Tervaporvarien Nuorkauppakamari
Pohjois-Pohjanmaan Yrittäjät, projektiassistentti
paula.pihlajamaa@jci.fi
044 519 0885

Emilia Vuolle

Aluepäällikkö, Vuoden Nuori Johtaja
Regional Project Leader in VNJ, (JCI CYEA, Creative Young Entrepreneur Award)

www.nuorijohtaja.fi

Kuopion Nuorkauppakamari
Asianajotoimisto Ari Keski-Orvola Oy, lakimies
emilia.vuolle@jci.fi

Eija Tervonen

Aluepäällikkö, Vuoden Nuori Menestyjä
Regional Project Leader in TOYP (Ten Outstanding Young Persons of the World)

www.nuorimenestyja.fi

Warkauden Nuorkauppakamari
Iski Koti Oy, Sisustusmyyjä
eija.tervonen@jci.fi

040 509 4842

Arto Tanskanen

Aluetietohallintopäällikkö
R-ITM, Regional IT Manager

Oulun Nuorkauppakamari
Senior SW Designer Etteplan Oy
arto.tanskanen@jci.fi

044 793 1260

Joonas Hämäläinen

Aluekansainvälisyyspäällikkö
R-INT, Regional International Affairs Manager

Miika Mononen

Aluekehityspäällikkö

Kajaanin Nuorkauppakamari
Sotkamon Porapaalu Oy, Projektikoordinaattori
miika.mononen@jci.fi
040 4129 155