Puheenjohtajat

Jani Kuokkanen

Puheenjohtaja

Joensuun Nuorkauppakamari
Underground Joensuu ja Vaatemyynti.fi, yrittäjä
jani@vaatemyynti.fi
0504059808

Kaisa Marin

Puheenjohtaja

Kajaanin Nuorkauppakamari
Leipomo- ja kondiittoriliike Pekka Heikkinen & kumpp., yrittäjä
pres@jckajaani.fi
044 288 5253

Suvi Häivälä

Puheenjohtaja

Kalajokilaakson Nuorkauppakamari
Asunto Björndahl, yrittäjä/kiinteistönvälittäjä LKV
suvi.haivala@gmail.com
0400 281 352

Anne Oksanen

Puheenjohtaja

Kiteen Nuorkauppakamari
Kesälahden Apteekki, farmaseutti
aeoksanen@gmail.com
0400 461 860

Sari Mielonen

Puheenjohtaja

Kuopion Nuorkauppakamari
Koivumäen Kartano Oy, toimitusjohtaja
pres@jckuopio.fi
040 5921 343

Raita Virranniemi

Puheenjohtaja

Kuusamon Nuorkauppakamari
Raita PRO, yrittäjä
raita.virranniemi@gmail.com
040 709 6150

Sari Luukkonen

Puheenjohtaja

Liminganlahden Nuorkauppakamari
Savilaakson leipomo, leipomotyöntekijä
sari.luukkonen80@gmail.com
040 368 4000

 

Marika Mathlein

Puheenjohtaja

Meri-Lapin Nuorkauppakamari
Försäkringskassan, Försäkringsutredare
marika.mathlein@gmail.com
040 727 9120

Veli-Matti Peltola

Puheenjohtaja

Oulun Nuorkauppakamari
H&M Hennes & Mauritz Oy, Area Facility Responsible
pres@jcoulu.org
040 842 5358

Elina Petänen

Puheenjohtaja

Oulun Tervaporvarien Nuorkauppakamari
Antell, HR Spesialisti
pres@jciouluntervaporvarit.fi
044 559 1579

Jari Riihijärvi

Puheenjohtaja

Raahen Nuorkauppakamari
Jot-Rent, liiketoimintajohtaja
jari.riihijarvi@jot-rent.fi
045 220 1556/044 564 6195

Ville Koivisto

Puheenjohtaja

Rovaniemen Nuorkauppakamari
Sahra Agribusiness Consulting Oy, toimitusjohtaja
ville.koivisto@sahra.fi
040 912 3273

Henna Hiltunen

Puheenjohtaja

Siilinjärven Nuorkauppakamari
VS Ravintolat, toimitusjohtaja
hennajci@gmail.com
050 547 2897

Marko Maksimainen

Puheenjohtaja

Warkauden Nuorkauppakamari
Fiskars Finland Oy Ab. Development Manager, Lean and Six Sigma
marko.maksimainen@gmail.com
040 763 7501

Vili Åberg

Puheenjohtaja

Ylä-Savon Nuorkauppakamari
Safecare Oy, yrittäjä
vili.aberg@safecare.fi
045 890 4747